Apartmán 1

Dvojlôžkový apartmán s dvoma samostatnými posteľami, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Pre hostí je k dispozícii chladnička, TV SAT a WiFi internetové pripojenie.

Cena ubytovania za izbu na noc: 40 Eur

Apartmán 2

Útulný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, v ktorých sú manželské postele. Ďalšou miestnosťou je obývačka s malou kuchynkou, a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V obývačke sa nachádza sedačka rozložiteľná na dva lôžka. V apartmáne je taktiež pre hostí k dispozícii prakticky vybavený kuchynský kút, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Cena ubytovania za apartmán na noc: 4 osoby - 80 Eur | 5 osôb - 90 Eur | 6 osôb - 100 Eur

Apartmán 3

Samostaný štýlový apartmán s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou pre 1 osobu, vlastným sociálnym zariadením a sprchovým kútom. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii chladnička, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Cena ubytovania za izbu na noc: 2 osoby - 50 Eur | 3 osoby - 60 Eur

Apartmán 4

Moderný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, v ktorých sú manželské postele. Ďalšou miestnosťou je obývačka s malou kuchynkou, a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V obývačke sa nachádza sedačka rozložiteľná na dva lôžka. V apartmáne je taktiež pre hostí k dispozícii prakticky vybavený kuchynský kút, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Cena ubytovania za apartmán na noc: 4 osoby - 80 Eur | 5 osôb - 90 Eur | 6 osôb - 100 Eur